GO+cars  to spółka, która powstała z pasji do  motoryzacji. Cztery kółka są dla Nas czymś więcej,  niż tylko środkiem transportu. Posiadamy i stale rozwijamy nie tylko silne zamiłowanie do branży motoryzacyjnej, ale także wiedzę z tym związaną. Czynnie uczestniczymy w wydarzeniach rajdowych i wyścigowych. Na swoim koncie mamy wiele startów w imprezach amatorskich ,ale również w imprezach rangi mistrzów Polski i Świata. Dla Nas liczy się przede wszystkim jedno miłość do samochodów. Podejmujemy się wyzwań, których nie podjęli by się inni.

       Ważną częścią naszej działalności jest doskonalenie techniki jazdy sportowej. Oczywiście nie można nauczyć się jeździć szybko i bezpiecznie samochodem, czytając jedynie artykuły na ten temat,  czy też grając w gry komputerowe typu Need for Speed lub Colin McRae  pozwalające wcielić się w rolę kierowców rajdowych. Wiedza jaką oferujemy to esencja wieloletnich doświadczeń w branży motoryzacyjnej, którą chętnie Państwu przekażemy.

       Dysponujemy imponującą kolekcją  samochodów zabytkowych, które chętnie udostępniamy na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Organizujemy imprezy rajdowo – integracyjne, trening  pod okiem doświadczonego instruktora i na profesjonalnie przygotowanym torze, gdzie mogą się Państwo wcielić w kierowców rajdowych.  Wynajmujemy samochody sportowe, rajdowe i zabytkowe na eventy związane z motoryzacją i nie tylko.

Walter Röhrl, niemiecki kierowca rajdowy i wyścigowy, dwukrotny rajdowy mistrz świata

„Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć”

Strona internetowa